Σάββατο 5 Μαΐου 2018

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΣΙΦΟΥΝΑΣ...

Σαν σίφουνας πέρασε ο ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ από την έδρα του Ορφέα Χωριστής, καθώς επικράτησε με το εντυπωσιακό 5-0 και διατήρησε την βαθμολογική διαφορά του ενός βαθμού από την πρωτοπόρο ομάδα του Καλαμπακίου.
Το σκορ του πρώτου ημιχρόνου ήταν 0-4 με τέρματα που σημείωσαν οι  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ στο 6΄, ΥΨΗΛΟΣ στο 11'   LIPO στο 37' και  ΠΑΥΛΙΔΗΣ στο 43΄ , ο οποίος σημείωσε και το μοναδικό τέρμα του δευτέρου ημιχρόνου στο 53΄ .
Ο Πανδραμαϊκός παραμένει αήττητος για 22 αγώνες (17 νίκες - 5 ισοπαλίες) στο φετινό πρωτάθλημα.
ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ (62' ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ) ΚΥΣΣΙΔΗΣ, ΡΕΝΤΟΣ, ΠΑΤΕΝΤΑΛΗΣ, LIPO, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΑΡΜΕΝ (62' ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ), ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΥΨΗΛΟΣ ( 46' ΧΑΤΖΗΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ) ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ (46'  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ)  .